O nas

Piekarnia Pod Telegrafem jest nowoczesną, energicznie rozwijającą się firmą wychodzącą naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich Klientów. Profesjonalizm naszej kadry produkcyjnej i handlowej pozwala na kompleksową Ich obsługę. Źródłem i motorem rozwoju są nowoczesne metody zarządzania przedsiębiorstwem, w którym zatrudniamy obecnie blisko 750 pracowników.

Zakład dysponuje powierzchnią produkcyjną liczącą 8000 m2 oraz powierzchniami mroźniczymi i chłodniczymi liczącymi w sumie 1200m3. Wysokiej klasy nowoczesny sprzęt - garownie, mroźnie szokowe - umożliwiają nam przechowywanie produktów i półproduktów bez uszczerbku dla ich jakości, a ultranowoczesna linia produkcyjna z systemem kontroli krytycznych punktów produkcji (HACCP) daje gwarancję stabilnej, wysokiej jakości wyrobów.

Najnowsze rozwiązaniami technologiczne przyczyniły się nie tylko do przyjaznej środowisku produkcji i wzrostu wydajności zakładu, ale także pozwalają zachować bardzo wysoki stopień jakości i świeżości produktów. Nasze surowce pochodzą z najlepszych zbiorów i poddawane są dodatkowo dokładnej selekcji. Rozbudowane i doskonale zorganizowane zaplecze logistyczne z 30 własnymi samochodami, pozwala nam na bieżąco zaopatrywać nasze sklepy i kontrahentów w świeże wyroby, zapewniając nieustanną kontrolę nad transportowanym produktem oraz skrócenie do minimum czasu dostawy towaru do odbiorcy.

Znajdziesz nas nas