Najważniejsza jest pasja... dzięki niej w grudniu 1990 roku wypiekliśmy pierwszy bochenek chleba

Stawiamy na rodzinę! Od 26 lat piekarnia   jest cały czas  w rodzinnych rękach!

 

IMG_3866

Od 1990 roku z małej piekarni, która posiadała tylko jeden piec rozwinęliśmy się tak, że zaopatrujemy mieszkańców województwa świętokrzyskiego i nie tylko! Mamy 150 własnych piekarni!

Oprócz tego posiadamy szeroko rozwiniętą ofertę B2B. Mimo to nadal jesteśmy rodzinną firmą bazującą na tradycyjnym i rzemieślniczym podejściu do wypieków piekarniczych i cukierniczych. Na rynku jesteśmy obecni od blisko 30 lat, a naszą misją niezmiennie jest dostarczanie codziennie świeżego, dobrego polskiego chleba na stoły naszych Klientów!

Naszym Klientom codziennie dajemy to co najlepsze!

Szeroki wybór i wysoka jakość produktów to nasze atuty

 

IMG_4195

Sklepy piekarnicze spod znaku ,,Pod Telegrafem” to szeroki wybór wysokiej jakości produktów piekarniczych, cukierniczych oraz przekąsek. Niezmiernie od lat nasze produkty wyróżniają się walorami smakowymi oraz dbałością o jakość. 
Od lat przyglądamy się trendom panującym na rynku piekarniczym i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nie pozwalamy sobie na niedociągnięcia ponieważ naszym celem jest dostarczenie jak najlepszego produktu wprost do Waszych rąk Drodzy Klienci!