menu
×

Pasja, jeden piec i pierwszy bochenek chleba.

Od 1990 roku spełniamy marzenie o dawaniu innym wymarzonego pieczywa, które uprzyjemni i doprawi każdy dzień.

O NAS

Nasze wypieki to połączenie najwyższej jakości i smaku, któremu trudno się oprzeć. Pasja, jeden piec i pierwszy bochenek chleba. Tyle wystarczyło, abyśmy w 1990 roku zaczęli spełniać swoje marzenie o dawaniu innym wymarzonego pieczywa, które uprzyjemni i doprawi każdy dzień. Od samego początku, aż do teraz nasza piekarnia jest w najlepszych rękach, czyli wśród rodziny i doskonałych pracowników. Tradycją i doświadczeniem dzielimy się ze sobą z pokolenia na pokolenie, przekazując cenne wartości i nieocenione tajniki rzemieślnicze. W swoich działaniach idziemy z duchem czasu, czerpiąc z przeszłości to co najlepsze, wplatając w to nowoczesne i zarazem inspirujące trendy panujące na rynku piekarniczym i cukierniczym. Nasze wypieki, przekąski i słodkości niezmiennie Wam smakują. Chcemy być blisko Was , dlatego otworzyliśmy 150 miejsc, w których jesteśmy dla Was. Cieszymy się, że nasze produkty każdego dnia goszczą na Waszych stołach. Robimy wszystko, by odwiedziny w naszej piekarni, były dla Was zawsze miłym punktem na mapie dnia. Uwielbiamy częstować Was uśmiechem, chrupiącymi wypiekami i wszystkim tym, co osłodzi Wam każdy poranek, popołudnie i wieczór. Zapraszamy. Czekamy na Was z wypiekami.

Nasza historia to nasza duma, dlatego dzielimy się nią z Wami tak chętnie, jak chętnie dajemy Wam nasze wypieki. Wszystko zaczęło się w 1990 r., u podnóża kieleckiej góry Telegraf. To właśnie tam, Roman Smolarski otworzył swoją pierwszą piekarnię. Jego pierwszy wypiekł liczył 600 bochenków chleba, które… rozeszły się jak świeże bułeczki. Okoliczni smakosze od razu zauroczyli się tradycyjnym smakiem naszego pieczywa, dzięki czemu nasza piekarnia zaczęła rosnąć.

Obok wypieków, na pólkach rozgościły się wyroby cukiernicze i garmażeryjne. Ich smaki zjednały sobie rzeszę miłośników, których zachwyt i chęć sięgania po więcej sprawił, że postanowiliśmy iść z duchem czasu, łącząc tradycję z nowoczesnością. Tak powstały nasze pierwsze hale produkcyjne, a tuż za nimi pierwsze sklepy cukierniczo-piekarnicze. W każdej naszej piekarni od samego rana odbywają się odpieki, dzięki, którym nasze pyszności kuszą już od samego progu, a ich świeżość sprawia, że są niezastąpionym składnikiem idealnego poranka.

Jesteśmy otwarci na Wasze potrzeby, dlatego pozwalamy sobie puszczać wodzę wyobraźni, dzięki której tworzymy nowe produkty, opierające się na modnych połączeniach smaków. Wszystkie nasze produkty powstają zgodnie z rodzinnymi tradycjami, w oparciu o sprawdzonej jakości składnikach, technologię i ogromną pasję naszych mistrzów piekarnictwa i cukiernictwa. Cieszymy się, że udaje nam się łączyć tradycyjne i rzemieślnicze podejście.

Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i każdego dnia możemy witać Was uśmiechem i wszystkim tym, co pyszne.